کد خبر: 361961 A

رئیس کانون اصلاح وتربیت خبر داد:

رئیس کانون اصلاح وتربیت استان آذربایجان غربی گفت: در راستای نیل به اهداف متعالی سازمان زندان‌های کشور و تلاش در جهت کاهش جمعیت کیفری و حبس زدایی در زندان‌ها، جمعیت کیفری کانون اصلاح وتربیت این استان تک رقمی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در ارومیه، «یوسف کربلایی»گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران دلسوز و متعهد این مرکز  و در راستای تحقق اهداف کلان سازمان و اجرای منویات‌رئیس سازمان و تاکیدات مدیرکل زندان‌های استان و مساعدت دادستان مرکز استان، آمار موجودی کانون اصلاح و تربیت تا پایان سال ۹۴و در آغاز سال ۹۵ با کاهش میانگین ۷۵ درصدی تک رقمی شده است.

رئیس کانون افزود : این کاهش با پیگیری‌های مستمر مددکاران و مسئولان دلسوز این مرکز در منازل شکات، مراجع قضایی و تشکیل جلسات با قاضی ناظر زندان وتشکیل شورای طبقه بندی محقق شده است که جا دارد از همکاری و تلاش همه این عزیزان تقدیر وتشکر کنم.

وی با تشکر ویژه از شکات وخانواده آنان، اذعان داشت: بخش عمده منجر به آزادی مددجویان از کانون مربوط است به گذشت شکات که این خیرین نیک سیرت با سعه صدر پس از گفتگو و دعوت آنان به مذاکرات حضوری در محل کانون اعلام رضایت کرده اند. بنا به اظهارات رئیس کانون اصلاح وتربیت آمار کنونی این مرکز به ۶ نفر رسیده است که در نوع خود این تقلیل آمار در این مرکز بی نظیر است.

آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر