کد خبر: 368614 A

فرماندار شهرستان چالدران خبر داد:

ایلنا: فرماندار چالدران به همراه بخشدار مرکزی و برخی از مدیران اجرائی به منظور بررسی مسائل و مشکلات و کارهای عمرانی انجام شده،از روستای ریحانلوی علیای بخش مرکزی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از چالدران، «کریم حسین زاده» در جریان این بازدید با تاکید بر همکاری روستائیان در جهت عقب نشینی و همکاری برای اجرای طرحهای عمرانی و طرح هادی گفت: 100 میلیون ریال اعتبار جهت مسیر گشائی و جدول گذاری در روستای ریحانلوی علیا هزینه شده است.

حسین زاده با بیان اینکه در حال حاضر 180متر جدول گذاری و5مورد مسیر گشائی صورت گرفته است افزود:با تخصیص اعتبارات لازم اجرای طرح هادی در روستای ریحانلوی علیا نیز آغاز خواهد شد.

وی از وضعیت دو خانواده معلول و نیازمند در این روستا بازدید کرد و گفت:امروزه حمایت از خانواده های نیازمند و محروم وظیفه تمامی مسئولین است.

فرماندار چالدران دستور ساخت 2 واحد مسکن روستائی برای این دو خانواده معلول را صادر کرد که با هماهنگی فرمانداری ،بخشداری مرکزی،ادارات کمیته امداد،بهزیستی و بنیاد مسکن ساخته خواهد شد و تمامی خدمات ارائه شده از سوی مسئولین برای ساخت این واحدها رایگان است.

چالدران روستای ریحانلوی علیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر