کد خبر: 371482 A

مدیر زندان مرکزی ارومیه خبرداد:

ایلنا: مدیر زندان مرکزی ارومیه گفت: سه نفر از محکومین به قصاص نفس، دقایقی قبل از اجرای حکم با پا در میانی ایجاد صلح وسازش از چوبه دار نجات یافتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه، «علیرضا صفری» گفت: این ۳ نفر با مساعدت مدیر کل زندانهای استان، دادستان دادسرای‌های عمومی وانقلاب مرکز استان، قضات، مسئولین فرهنگی، روحانیون، مدیر زندان، مددکاران، ومعتمدین شهرستان ارومیه از جمله نماینده منتخب مردم شریف ارومیه در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از چوبه دار نجات یافتند.

علیرضا صفری با تقدیر وتشکر از خانواده‌های داغدار صاحبان دم که با صعه صدر وبزرگ منشی از حکم قصاص نفس گذشتند و در واپسین لحضات عمر فرصتی دوباره به محکومین به قصاص دادند، اظهارداشت: در همین راستا محکومین به قصاص امیر (ب) ۳۵ساله به اتهام قتل عمدی مرحوم سیامک (پ)، بهنام (ح) ۳۱ساله به اتهام قتل عمدی مرحوم مهدی (الف) وخالد (ض) ۲۸ساله پس از گفت‌و‌گو با خانواده شکات، خانواده‌های دم ازاجرای حکم قصاص نفس منصرف شدند.

وی افزود: برای محکوم به قصاص حسام (الف) ۱۹ ساله نیز تقاضای عفو گردید که موافقت اولیه حاصل و از توقف اجرای حکم وی فعلا جلو گیری شد.

قصاص زندان مرکزی ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر