کد خبر: 374204 A

خیراندیش در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛

رئیس اداره مسافر اداره‌کل حمل‌و‌نقل و پایانه‌های آذربایجان‌غربی از ​ورود بیش از 160 دستگاه ناوگان جدید به بخش حمل‌و‌نقل جاده‌ای مسافر در این استان خبر داد.

امیرصالح خیراندیش در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه گفت: در یک‌سال گذشته 160 دستگاه ناوگان جدید به بخش حمل‌ونقل جاده‌ای مسافر آذربایجان‌غربی آغاز به فعالیت کردند.

رئیس اداره مسافر اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های آذربایجان‌غربی با اعلام این خبر افزود: در این مدت افزون بر 160 دستگاه انواع وسایل نقلیه‌سواری، اتوبوس و مینی‌بوس وارد بخش حمل‌ونقل جاده‌ای استان شدند که از نرخ رشد 5 درصدی حکایت می‌کند.

خیراندیش گفت: هم اکنون 691 دستگاه اتوبوس، 1179 دستگاه مینی‌بوس و 1686 دستگاه‌سواری در بخش حمل و نقل جاده‌ای آماده خدمات‌رسانی به مسافران هستند که زیرنظر 66 شرکت، 33 موسسه و 11 شعبه مسافربری جاده‌ای فعالیت دارند.

وی با اشاره به تعداد رانندگان فعال در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای مسافر استان نیز اظهار کرد: در حال حاضر 4654 نفر به عنوان راننده در این بخش مشغول خدمت‌رسانی هستند که این تعداد شاغل در بخش مسافربری جاده‌ای در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل 5/5 درصد رشد داشته است.​

آذربایجان غربی حمل و نقل آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر