کد خبر: 374216 A

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیرانشهر از افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگا  ایلنا از پیرانشهر، سیامند جوان‌بخت گفت: به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر، نمایشگاه بزرگی با بیش از ٥٠٠٠ جلد کتاب در موضوعات مختلف و متنوع علمی، فرهنگی، هنری، دینی،تاریخی، اجتماعی، پزشکی،  ورزشی،روانشناسی،آرایشی و بهداشتی، آشپزی و خانه‌داری، تغذیه و تربیت کودک، زناشویی، زبان، ادبیات، رمان، کودکان، نوجوانان و جوانان و... در محل سالن نمایشگاه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تخفیف ٤٠ درصد وبا حضور فرماندار، امام‌جمعه و روسای ادارات و ارگان‌های سطح شهرستان از مورخه ٣ خردادماه سال‌جاری به مدت ١٠ روز افتتاح شد.

وی افزود: این نمایشگاه برای رفاه حال همشهریان و بنا به درخواست‌های جمع زیادی از شهروندانی که به هر عنوان نتوانستند از نمایشگاه بین‌المللی کتاب‌تهران بازدید کنند و همچنین به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و با دعوت و همکاری انتشارات فرهنگ جامع تهران که از انتشارات برتر و با سابقه کشور است برگزار شد.

جوان‌بخت اضافه کرد: از عموم همشهریان خصوصا نوجوانان، جوانان و دانشجویان علاقه‌مند به کتابخوانی دعوت کرد که با حضور در این نمایشگاه و با قیمت مناسب کتاب‌های مورد علاقه خود را تهیه کنند.

پیرانشهر نمایشگاه بزرگ کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر