کد خبر: 379045 A

در سال 94 صورت گرفت؛

مدیر کمیته‌امداد امام خمینی(ره) بوکان از پرداخت 22 میلیارد ریال اعتبار بانکی برای اجرای طرح اشتغال در سال 94 در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بوکان، حسین فتحی با اعلام این مطلب گفت: هم اکنون یک‌هزار و ۷ طرح خودکفایی در این شهرستان با حمایت کمیته‌امداد و به همت مددجویان تلاشگر در حال اجرا است.

وی از تعامل نزدیک و قانونمند بانک‌های عامل برای پیشبرد اهداف اشتغال و توانمندسازی مددجویان تقدیر کرد و افزود: در سال ۹۴ برای اجرای ۱۹۷ فقره طرح اشتغال ۲۲ میلیارد ریال اعتبار بانکی هزینه شده است.

فتحی ثبات شغلی مددجویان و نظارت کامل بر اجرای اصولی طرح های خودکفایی را مورد تاکید قرار داد و هدف از این تلاش ها را رساندن خانواده‌های تحت حمایت به استقلال مال و توانمندی اقتصادی دانست.

مدیر کمیته‌امداد بوکان اعلام کرد: هر سال ۹۰ خانواده مددجو، بعد از رسیدن به خودکفایی و توانمندی اقتصادی از چرخه حمایتی امداد خارج می شوند.

به گزارش ایلنا، کمیته‌امداد امام‌خمینی(ره) سعی دارد با اجرای طرح خودکفایی و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زا به مددجویان ضمن فراهم ساختن دوره‌های مختلف آموزشی، خانواده‌های مددجو را به تدریج به مرحله استقلال برساند .

بوکان با 227 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

حسین فتحی شهرستان بوکان کمیته امداد امام خمینی ( ره ) بوکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر