کد خبر: 381295 A

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه خبر داد:

ایلنا: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: از 5 هزار و 128 دستگاه تاکسی، برای 2 هزار خودرو کارت شناسایی صادر شده است.

فخرالدین معصوم زاده امروز در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه با بیان این که این طرح تا نیمه اول سال جاری به پایان می‌رسد، اظهار کرد: هر هفته برای 100 تا 200 دستگاه تاکسی کارت شناسایی صادر می‌شود.

به گفته وی، تاکنون در این زمینه 15 مورد تخلف مشاهده شده است که با این افراد برخورد جدی به‌صورت اخذ تعهدکاری و جریمه از سوی کمیته انضباطی صورت گرفته است.

 مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه ادامه داد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف آن را به سامانه پیامکی 30005289 اطلاع دهند.

معصوم‌زاده همچنین از نوسازی ناوگان تاکسیرانی پایانه‌های شهری و تعویض خودروهای ناوگان تاکسی فرودگاه ارومیه خبر داد و افزود: برای تعویض این خودروها، با دو کارخانه مورد نظر جلسات متعددی برگزار شده است.

 وی تصریح کرد: قیمت هر خودرو 45 تا 50 میلیون تومان است که از این میزان 32 میلیون تومان با تسهیلات 8 ماهه از سوی راننده تاکسی فرودگاه و بقیه از سوی کارخانه خودروسازی مورد نظر تامین می‌شود.

شهرستان ارومیه راننده تاکسی ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر