کد خبر: 381377 A

سیدمصطفوی خبر داد:

ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: این استان از نظر شاخص های ارزیابی کیفی جزو 10 استان برتر کشور است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه، فریدون سیدمصطفوی در اولین جلسه هماهنگی شورای پروژه مهر 95 آذربایجان غربی که در محل سالن اندیشه اداره کل برگزار شد، افزود: در سفر هیات دولت به استان و براساس اظهارات وزیر آموزش و پرورش، این استان علی رغم کاستی های موجود توانسته است جایگاه مطلوبی از نظر کیفی سازی فعالیت های خود در کشور کسب کند.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی بیان کرد: این امر بیانگر فعالیت جدی نیروی انسانی این بخش در تمام سطوح بوده که قابل قدردانی است.

سید مصطفوی گفت: در بازرسی های انجام شده از مدارس استان توسط ارزیابان کشوری نگهداری مدارس حتی مدارسی که از نظر شیرازه در وضع مطلوبی نبودند خوب و مطلوب ارزیابی شده که بیانگر فعالیت مطلوب و با انگیزه فرهنگیان است.

وی اظهار کرد: خود ارزیابی در آموزش و پرورش گام مهمی در یافتن نقاط ضعف و قوت بوده و می تواند کمک شایانی به حل و رفع مسایل کند.

سید مصطفوی بیان کرد: امسال نیز به مانند سال قبل شعار "هیچ مدرسه ای بدون معلم و هیچ دانش آموزی بدون کلاس نخواهیم داشت" را سرلوحه کار خود قرار داده و به استقبال سال تحصیلی خواهیم رفت.

وی اظهار کرد: پروژه مهر بهانه ای است برای ساماندهی مدارس، نیروی انسانی و تعمیر و تجهیزات لازم در این بخش و مدیران باید دارای آمادگی لازم همیشگی در آستانه بازگشایی مدارس باشند.

وی گفت: مدیران نباید منتظر بخشنامه باشند و باید فعالیت ها و اقدامات لازم را در تابستان برای استقبال مطلوب از مهر ماه انجام دهند.

آموزش و پرورش آذربایجان غربی فریدون سیدمصطفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر