کد خبر: 381397 A

ایلنا: فرماندار شهرستان پلدشت به علت نداشتن شانه خاکی و تخریب آسفالت محورهای مواصلاتی این شهرستان از اداره راه و شهرسازی انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از پلدشت، اکبر عبدالله‌نژاد در اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان در سال 95 که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد هدف این جلسه را بحث و بررسی پیرامون مشکلات، ایجاد تمهیدات لازم و حفظ آمادگی اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان عنوان کرد و اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون به 1300 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان براثر بارش تگرگ خسارت وارد شده است.

وی میزان خسارت وارده به این اراضی را 18 میلیارد ریال اعلام کرد.

فرماندار شهرستان پلدشت در ادامه به 13 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان که در نقطه پایانی پایاب سد ماکو قرار دارند اشاره کرد و گفت: هر ساله به علت برداشت غیر متعارف آب در بالا دست این اراضی دچار کم آبی می شوند و این امر باعث می شود به کشاورزان خسارات جبران ناپذیری وارد شود.

وی افزود: در این راستا لازم است ادارات متولی همچون جهاد کشاورزی، منابع آب و تعاون روستایی اقدامات لازم مانند عقد قرار داد با کشاورزان ، بروز رسانی تشکل های آببران را در موعد مقرر انجام دهند.

عبدالله نژاد در بخش دیگر سخنان خود با انتقاد از وضعیت نابسامان محورهای مواصلاتی این شهرستان به علت نداشتن شانه خاکی و تخریب آسفالت، از اداره راه و شهرسازی خواست هرچه سریع تر نسبت به رفع نقاط حادثه خیز،لکه گیری و چاله پر کنی اقدام کند.

فرماندار شهرستان پلدشت در پایان از اعضای مدیریت بحران شهرستان خواست برای تسریع در رفع مشکلات با دهیاران ارتباط نزدیک و همکاری داشته باشند.

فرماندار پلدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر