کد خبر: 382073 A

معاون فرمانداری شهرستان سردشت خبر داد:

ایلنا: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان سردشت از پلمپ 3 قلیان سرا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از سردشت، محسن آلی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان سردشت که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، در خصوص طرح جمع‌آوری قلیان سراها گفت: شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان سردشت به استناد قانون منع عرضه قلیان نسبت به اجرای طرح جمع آوری قلیان سراها اقدام کرده و تاکنون 3 قلیان سرا پلمپ و 4 مورد نیز داوطلبانه نسبت به جمع آوری آن اقدام کرده اند.

آلی جدیت در اجرای طرح جمع آوری قلیان سراها را یکی از مصادیق بارز تحقق شعار سال عنوان کرد و گفت: اخطار وتذکر لازم به تمامی قلیان سراهای سطح شهرستان داده شده و بعد از پایان ماه مبارک رمضان طرح جمع آوری و پلمپ قلیان سراها با جدیت بیشتر ادامه خواهد یافت.

وی در بخش دیگری از سخنانش به اجرای برنامه های اثربخش در هفته مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و بر استفاده از ظرفیت های علمی و دانشگاهی، ورزشی و فعالان مدنی و ... جهت اجرای برنامه های پربار و سازنده در هفته مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.

در ادامه جلسه جانشین فرماندهی‌انتظامی شهرستان سردشت آمار کشفیات موادمخدر درخردادماه سالجاری را اعلام کرد و گفت: در طول این ماه 204 کیلو و 300 گرم انواع پودر و اسید و قرص پیش ساز صنعتی و 30 کیلو و 370 گرم شیشه خالص کشف و ضبط شده و در این راستا نیز دو آشپرخانه تولید شیشه منهدم و دو دستگاه خودرو توقیف و 4 قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح شکاری کشف شدند.

سرهنگ علیزاده اضافه کرد : همچنین 4 فقره پرونده تشکیل و 6 نفر نیز دستگیر شدند.

سردشت محسن آلی پلمپ قلیان سرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر