کد خبر: 382152 A

محمد اقدم خبر داد:

ایلنا: مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب روستایی آذربایجان‌غربی از برنامه‌ریزی برای آبرسانی به 35 روستای استان در سال‌جاری خبر داد.

کاظم محمدی‌اقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه با بیان اینکه با اجرای این طرح‌ها آب آشامیدنی سالم و بهداشتی 30 هزار نفر جمعیت روستایی تامین خواهد شد، اظهار داشت: ایجاد سامانه‌های مدرن تصفیه آب و آبرسانی از منشاهای پایدار و با کیفیت مطلوب ازطریق ایجاد تاسیسات جدید ذخیره‌سازی و انتقال وتوزیع آب در برنامه‌ریزی‌های سال‌جاری لحاظ شده است.

وی، کیفیت آب آشامیدنی تحویلی به روستائیان را دارای استاندارد مطلوب عنوان کرد و افزود: در حال حاضر شاخص مطلوبیت کلر باقی‌مانده در آب شرب روستاهای تحت پوشش استان 96.4 درصد و شاخص مطلوبیت میکروبی نیز 98.1 درصد است.

مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب روستایی آذربایجان‌غربی بکارگیری پیمانکاران واجد شرایط و اعمال تعاریف جدید و شرح عملیات مناسب در قراردادهای کنترل‌کیفی برای بهبود کیفیت آب‌شرب، ارتقای شاخص مطلوبیت کلر باقی‌مانده، اخذ استاندارد 7025(استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاه) و احداث ساختمان مدرن برای آزمایشگاه مرکزی استان را از جمله برنامه‌ریزی‌های سال‌جاری در راستای ارتقای کیفیت آب آشامیدنی در روستاهای استان عنوان کرد.

روستای آذربایجان غربی کاظم محمدی اقدم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر