کد خبر: 392784 A

با حضور مسئولان شهر صورت گرفت؛

از کتاب مجموعه مقالات همایش ملی شمس تبریزی سال94 و 4 کتاب حوزه خوی‌پژوهی با حضور امام‌جمعه، نماینده و رئیس شورای‌شهر و شهردار خوی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از خوی، سیدفتاح کبیری در آیین رونمایی از کتاب‌های تازه منتشر در تولیت شمس که با حضور مسئولان خوی برگزار شد، اظهار داشت: تولیت شمس تبریزی با همکاری تمامی نیروهای خود و با محوریت کارهای علمی در حوزه شمس و مولانا و عرفان از دوسال گذشته فعالیت‌های خود را متمرکز کرده است.

وی افزود: بطوری که مجموعه مقالات همایش ملی شمس سال گذشته توسط معاونت علمی تولیت بصورت کتاب درآمده و امروز شاهد رونمایی از آن هستید. این کتاب مجموعه 19مقاله برگزیده از 250 مقاله رسیده به دبیرخانه همایش سال 94، به همراه مجموعه سه سخنرانی و پیام آیت‌الله جوادی آملی به همایش است.

photo_2016-07-20_22-48-16

رئیس شورای شهر خوی تصریح کرد: کنار این رونمایی، شاهد رونمایی 4 کتاب پژوهی در حوزه خوی است که با محوریت علمی سفیدگر شهانقی و توسط اساتید شهریار حسن‌زاده و حجج‌الاسلام صدرایی و  الوانساز نوشته شده است.

کبیری ادامه داد: هزینه انتشار این 4 مجموعه را شورای‌شهر و معاونت فرهنگی شهرداری خوی تقبل کرده و در اختیار علاقه‌مندان به فرهنگ و ادب و تاریخ خوی قرار گرفته است.

گفتنی است، کنار رونمایی از این 5 عنوان کتاب، کتابخانه تخصصی شمس و مولانا با 4 هزار عنوان کتاب نیز افتتاح شد.

رونمایی ا زکتاب در خوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر