کد خبر: 398363 A

برای حضور در مسابقات پارا المپیک؛

مراسم روز خبرنگار همزمان با بدرقه سیامند رحمان برای مسابقات پارالمپیک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ارومیه، مراسم بدرقه سیامند رحمان و روز خبرنگار به طور همزمان با همت اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌غربی برگزار شد.

در این مراسم عبدالله چمن‌گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: وقتی که اینجا آمدم فهمیدم جهان‌پهلوان سیامند رحمان یک کرد است و برای من هم هیچ فرقی نمی‌کند یک انسان کرد است یا ترک. افتخار می‌کنم یک سرباز و خادم مردم هستم. اینجا کار کردن تیمی است و همه کار و تلاش می‌کنند و تبعیضی نیست.

وی افزود: اگر احساس کنم کسی از ورزش استان سوء استفاده می‌کند حتما حذفش می‌کنیم. من به عنوان یک مدیر قرار است به المپیک بروم ولی بخاطر سیامند رحمان به پاراالمپیک می‌روم و از وی خواستم وزنه 310 کیلوی بزند ان‌شاالله.

چمن‌گلی همچنین متذکر شد: افتخار می‌کنم پدرم یک نانوا است و مطمئن‌ام همه قهرمانان مثل من زندگی کردند و قشر متوسط جامعه هستند.

وی درباره جایگاه خبرنگاران هم گفت : من تا به حال نامه بدی به همکاران و حراست ننوشتم چون خدا به قلم سوگند یاد کرده و از این قلم می‌ترسم.

همچنین جوان‌پور سرپرست هیات جانبازان و معلولان در مراسم بدرقه سیامند رحمان گفت: سیامند رحمان هم پهلوان است و هم قهرمان و امیدواریم در پارالمپیک رکورد بزند.

بدرقه سیامند رحمان روز خبرنگار در اداره کل ورزش وجوانان جهان پهلوان سایمند رحمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر