کد خبر: 405112 A

با حضور معاون زنان رئیس جمهوری؛

ایلنا: با حضور مسئولان استان آذربایجان‌غربی و شهرستان میاندوآب جشنواره اقتصاد مقاومتی، زنان روستایی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از میاندوآب، در پنجمین روز هفته دولت، جشنواره اقتصاد مقاومتی زنان روستایی در شهرستان میاندوآب با حضور شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

این نمایشگاه که صنایع دستی و تولیدی بانوان روستایی شهرستان میاندوآب به معرض نمایش گذاشته شده، در مساحتی حدود 600 متر مربع در روستای گل سلیمان آباد از توابع بخش باروق میاندوآب برگزار شد.

مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در آئین افتتاح این نمایشگاه تا تقدیر از برگزاری چنین جشنواره‌هایی گفت: پتانسیل‌های بسیاری در زنان روستایی وجود دارد و تلاش ما برای از بالقوه درآوردن این استعدادها و پتانسیل‌ها به بالفعل است.

وی افزود: برگزاری چنین نمایشگاه‌ها و جشنواره‌هایی نقش بسیار مهم و موثری برای  شکوفایی و انگیزش بانوان روستایی دارد.

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در پایان متذکر شد: یکی از برنامه‌های مد نظر معاونت امور زنان ریاست‌جمهوری توجه به این ظرفیت‌ها است. امیدواریم بتوانیم بزودی برای اجرایی‌شدن این برنامه‌ها گامی موثر در زمینه ارج نهادن به این استعدادهای نهفته برداریم.

خبرنگار: یاشار گوهری

جشنواره اقتصاد مقاومتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر