کد خبر: 407473 A

ایلنا: دو نفر از کوهنوردان شبکه بهداشت و درمان بوکان به سرپرستی ابراهیم معروفی و با همراهی محمد کریمی صعودی متفاوتی را به قله‌دماوند داشتند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوکان، این ورزشکاران بنر حاوی عکس جشن اولین دوره از فارغ‌التحصیلی دانشکده پرستاری بوکان را با خود به همراه داشتند.

ابراهیم معروفی درباره انگیزه این کار به خبرنگار ایلنا در بوکان گفت: برابر قولی که در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی اولین دوره دانشجویان دانشکده پرستاری به استادان، مربیان و دانشجویان داده بودیم در تاریخ 9 شهریور 1395 همت والای آنان و عزم راسخشان را در ارائه خدمت بی منت به مردم بر فراز قله 5671 متری دماوند به اهتزاز در آوردیم.

وی افزود: تا دانشکده پرستاری بوکان به سان قله دماوند برای همیشه به همت استادان ، مربیان و مسئولان گرامی در منظومه موسسات آموزش عالی کشور سر فراز باشد.

وی افزود: تیم دو نفره شبکه متشکل از آقای محمد کریمی مسئول بخش جراحی مردان بیمارستان شهید قلی پور و اینجانب ابراهیم معروفی از مرکز بهداشت غروب روز یک شنبه عازم تهران شدیم و در روز سه شنبه  95/06/09 ساعت 11 صبح  در برابر عظمت دماوند سر تعظیم فرود آورده و بر روی قله دماوند قرار گرفتیم و این صعود را به مجموعه دانشکده پرستاری بوکان تقدیم کردیم.

به گزارش ایلنا، شایان ذکر است که این دوازدهمین صعود قله دماوند ابراهیم معروفیبه قله دماوند بود.

کوهنوردان بوکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر