کد خبر: 414258 A

تا پایان سال 96 صورت خواهد گرفت؛

ایلنا: مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی گفت: تا پایان سال 96 روکش آسفالت تمامی جاده‌های اطراف ارومیه به پایان خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، داریوش نصر  در جریان نشست مشترک رئیس، اعضا شورای شهر، شهردار، قائم‌مقام شهردار ضمن قدردانی از برگزاری این جلسه و گرامیداشت هفته‌ دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، ایام بازگشایی مدارس را به تمامی پویندگان علم و دانش تبریک گفت. 

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی بر لزوم همفکری و تعامل بیش از پیش مجموعه مدیریت‌شهری و اداره کل راه و شهر سازی استان برای رفع مشکلات شهر و شهروندان شهر ارومیه شد تاکید کرد و اظهار داشت: کارشناسان این اداره کل برای تمامی مشکلات موجود در حوزهای شهرسازی و راههای دسترسی شهر ارومیه برنامه های مدون و جامعی را ترتیب داده اند که این برنامه های به اقتضاء زمان و اولویت بندیهای بعمل آمده در دستور کار قرار خواهد گرفت. 

نصر با تشریح اقدامات انجام شده در بخش‌های توسعه متوازن شهر ارومیه و ساماندهی مناطق حاشیه‌ای و تقلیل سکونت‌گاه‌های غیر رسمی تعیین تکلیف پلاک‌های موجود در محدوده کمربندی سبز را از اقدامات مهم این اداره کل برشمرد و خاطر نشان کرد: بخش‌های دولتی که در این محدوده صاحب زمین هستند می‌بایستی پلاک‌های خود را برای ساماندهی ، حفظ و احیا در اختیار مجموعه مدیریت شهری قرار دهند تا روند آزادسازی و و آماده‌سازی کمربندی سبز در اطراف شهر ارومیه آغاز شود.

این مقام مسئول در ادامه با اذعان به اینکه اقدامات قابل توجهی در حوزه ساماندهی راه های منتهی به شهر ارومیه انجام یافته ابراز امیدواری کرد تا پایان سال 96 روکش آسفالت تمامی جاده‌های اطراف شهر ارومیه به پایان خواهد رسید.

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌غربی همدلی مسئولان استانی و استفاده از ظرفیت‌های وزارت راه و شهرسازی را گامی مهم برای رفع مشکلات چندین ساله و محرومیت‌زدایی از توسعه استان دانست و خواستار افزایش جلساتی از این دست در زمینه همفکری، تعامل و شفاف سازی اقدامات انجام یافته در خصوص توسعه و آبادانی شهر ارومیه شد.

داريوش نصر راه و شهر سازي استان آذربايجان غربي
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر