کد خبر: 414964 A

هوشنگ عطاپور:

ایلنا: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری‌آذربایجان‌غربی گفت: نارضایتی مردم از دستگاه‌های اجرایی بیشتر به علت اجرا نشدن قوانین و مقررات است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، هوشنگ عطاپور در جلسه اتاق فکر که با عنوان بررسی نحوه برگزاری همایش آموزشی و توجیهی یک‌روزه با موضوع تاثیر رعایت حقوق شهروندی بر سرمایه اجتماعی در محل استانداری برگزار شد، یکی از اهداف تشکیل اتاق را بهبود فعالیت‌ها در حوزه حقوق شهروندی ذکر کرد و گفت: بخشی از حقوق شهروندی مربوط به دستگاه‌های اجرایی است که در بسیاری از موارد حقوق شهروندی رعایت نمی شود.

وی به بیان برخی مصادیق حقوق شهروندی پرداخت و از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی خواست تا مصادیق حقوق شهروندی مرتبط با دستگاه خود و بیشترین فراوانی مراجعه مردم و ارائه خدمات دستگاه‌های اجرایی را احصا و استخراج کنند تا بدین طریق گام‌هایی در راستای افزایش کیفی خدمات و افزایش رضایت‌مندی مردم برداشته شود .

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی با بیان اینکه نارضایتی مردم از دستگاه‌ها بیشتر به علت اجرا نشدن قوانین و مقررات است، اظهار داشت: مشکل ما در ضعف قانون و مقررات نیست بلکه مشکل در اجرا نشدن این قوانین است.

وی با بیان اینکه مقرر شده امسال درباره رعایت حقوق شهروندی اقدامات جدی صورت گیرد، از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و دبیران حقوق شهروندی در ادارات و دستگاه‌های اجرایی نیز خواست کم و کاستی‌ها و موانع رعایت حقوق شهروندی و همچنین راهکارهای رفع این موانع را احصاء و ارائه کنند.

هوشنگ عطاپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر