کد خبر: 414974 A

معصوم‌زاده به ایلنا خبر داد:

ایلنا: مدیرعامل تاکسیرانی ارومیه گفت: تاکسیران امانتدار ارومیه‌ای35 میلیون پول نقد جامانده در تاکسی را به صاحبش برگرداند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، قنبر صیامی یکی از رانندگان زحمتکش ناوگان تاکسیرانی ارومیه در حین انجام فعالیت روزانه متوجه یک بسته در خودروی خود شد و پس از پرس و جو سریعا خود را به سازمان رسانده و مبلغ 35 میلیون ریال پول نقد جامانده را به سازمان تحویل داده و صاحب پول جا مانده از سازمان بسته خود را تحویل گرفت.

فخرالدین معصوم‌زاده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ارومیه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه، گفت: تاکسیرانان از افراد بسیار زحمتکش جامعه هستند که با وجود اینکه وضعیت معیشتی چندان مناسبی ندارند، برای کسب روزی حلال روزانه ساعات زیادی را به جابجایی مسافران می پردازند و به حق ثابت کرده اند که امانتداران خوبی برای جان و مال و ناموس شهروندان هستند.

وی رانندگان تاکسی ارومیه را از جمله افراد مورد اعتماد و با عزت نفس بالا، متدین و امانتدار دانست و گفت: علاوه بر کیف پول، اوراق بهادار و مدارک شناسایی و اشیاء بسیاری از شهروندان نظیر گوشی تلفن همراه در خودروهای تاکسی سطح شهر جا مانده که توسط رانندگان آنها به صاحبانشان باز گردانده شده است.

معصوم‌زاده در پایان تاکید کرد: تاکسی کنار اینکه یک وسیله امن برای جا به جایی است، می‌تواند در حفظ مال و ناموس افراد هم مثمرثمر باشد، این موضوع برای همه ثابت شده اما گاهی اوقات می‌بینیم برخی مسافربرهای شخصی این خصلت نیک را زیر سوال می‌برند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر