کد خبر: 414978 A

شهردار ارومیه:

ایلنا: شهردار ارومیه در مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری با بیان اینکه، بازنشستگان، سفیران عملکرد شهرداری ارومیه هستند، براتحاد و همدلی خانواده شهرداری برای تداوم توسعه شهر ارومیه تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، محمد حضرت‌پور در مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری که در پارک شهرداری ارومیه با حضور مقامات‌شهری و استانی برگزار شد، با بیان اینکه بازنشستگان  شایسته بهترین خدمات و توجه هستند، گفت: این افراد 30 سال از بهترین دوران عمر خود را در خدمت‌رسانی مطلوب به مردم ارومیه و در سخت‌ترین و طاقت فرساترین شرایط سپری کرده‌اند.

وی با بیان لزوم تکریم و تقدیر از بازنشستگان تاکید کرد: بازنشستگان یکی از سرمایه‌های معنوی و اجتماعی هر سازمان هستند و تکریم آنها موجب دلگرمی کارکنان شاغل می‌شود.

شهردار ارومیه با تأکید بر اینکه بازنشستگان و خانواده‌های آنها نقش مهمی در انتقال تجربیات به قشر جوان دارند، گفت: بعد از بازنشستگی مرحله جدیدی از پویایی و حرکت آغاز می‌شود و آحاد جامعه از رفتار، کردار و منش آنها بهره می‌برند.

حضرت پور در ادامه مجموعه شهرداری ارومیه را مثل یک خانواده توصیف کرد و تصریح کرد: اتحاد و همدلی خانواده بزرگ شهرداری ارومیه، منتقدین مغرض را در سیدن به اهدافشان که همانا اختلاف میان مجموعه شهری و کند کردن مسیر توسعه شهر ارومیه است، ناکام کرده است.

شهردار ارومیه، بودن در میان خانواده شهرداری را افتخاری بزرگ دانست و افزود: تغییرات گسترده و افتادن ارومیه در مسیر ریل توسعه و پیشرفت مرهون تلاش های دست های پینه بسته کارگران و کارکنان زحمتکش شهرداری ارومیه است.

وی با اشاره به بازدید دوروز پیش خود از خانه سالمندان و باابراز ناراحتی از دیدن پدران و مادران سالخورده و نیز یکی از کارکنان بازنشسته شهرداری در آن مکان گفت: احترام وحفظ عزت  والدین از  وظایف اصلی فرزندان و مایه برکت زندگی آنها است.

حضرت‌پور با اشاره به افول درآمد شهرداری ارومیه به یک دهم سال‌های گذشته گفت: مجموعه مدیریت شهری با این وجود  از هیچ تلاشی برای رسیدگی به امور رفاهی و مادی کارکنان خود دریغ نکرده است.

 وی با اشاره اقدامات مختلف رفاهی شهرداری ارومیه به کارکنان و بازنشستگان گفت: یکی از این اقدامات همین پارک خانواده شهرداری است که تالار و استخر نیز به این مجموعه افزوده خواهد شد.

به گزارش ایلنا، شهرداری ارومیه هر سال مراسم تجلیل از بازنشستگان را به مناسبت روز خانواده برگزار و از آنان با اهدای جوایز نقدی و لوح تقدیر، تجلیل می کند.

محمد حضرت پور تجلیل از بازنشستگان شهرداری ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر