کد خبر: 420029 A

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:

ایلنا: معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌ غربی گفت: کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان مهاباد 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از مهاباد، ابراهیم حسنی در جریان بازدید از پروژه‌های در حال احداث بیمارستان امام خمینی گفت: هدف از این بازدید بررسی فعالیت و روند اجرای پروژه‌های عمرانی بیمارستان از جمله، کلینیک ویژه تخصصی،اورژانس، مرکز تشخیص و ثبت بیماران سرطانی و بخش بلوک زایمان است.

وی افزود: از زمان آغاز طرح تحول نظام سلامت در کشور و  استان آذربایجان غربی سیمای بیمارستان‌ها تغییر کرده و گام‌های بزرگی در زمینه ارائه خدمات درمانی مطلوب و با کیفیت برداشته شده است.

حسنی اظهار داشت: کار ساخت بخش بلوک زایمان بیمارستان امام خمینی مهاباد به اتمام رسیده و تعدادی از تجهیزات این بخش نیز تامین شده است و بزودی با تکمیل تجهیزات این بخش شاهد راه‌اندازی این بخش و سایر بخش‌های بلوک زایمانی در سطح کشور خواهیم بود.

 معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌ غربی در بازدید از کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه از زمان‌بندی تعیین شده خود جلوتر بوده و دارای 60 درصد رشد فیزیکی است ودر آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی این مجموعه در سه طبقه با اعتبار بالغ بر 40 میلیارد ریال می‌شویم.

وی به هتلینگ بیمارستانی اشاره کرد: از زمان آغاز اجرای طرح تحول سلامت در مهاباد بیش از 17 میلیارد ریال جهت بهسازی و نوسازی هتلینگ بیمارستانی هزینه شده است.

به گزارش ایلنا، در ادامه بازدید از بیمارستان مهاباد نیز، میزان آمادگی در پاسخگویی به  ورود بیمار اورژانسی، بازدید از  اتاق‌های LDR بخش به اتمام رسیده بلوک زایمان  از نزدیک مورد ارزیابی  قرار گرفت.

بیمارستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر