کد خبر: 425239 A

فرماندار شهرستان شاهین دژ:

ایلنا: فرماندار شهرستان شاهین‌دژ گفت: زیر بنای پیشرفت و تعالی کشور توسعه فرهنگ، هنر و ادب است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از شاهین دژ، حسین عباسی در نشست با اصحاب فرهنگ و هنر، اظهار کرد: بر این اساس شاهد رشد و توسعه کشورهایی هستیم که بیشترین بها را به توسعه فرهنگ و هنر جوامع خود داده اند.

وی با تأکید به اینکه هنرمندان، سرآمدان جامعه هستند، اظهار کرد: دکتر روحانی جایگاه والایی برای تلاشگران عرصه فرهنگ و هنر قائل است و از زمان روی کار آمدن دولت یازدهم حال فرهنگ و هنر بهتر شده است.

عباسی همچنین خواهان تشکیل اتاق فکر هنرمندان برای ارتباط بهتر با آنان شد و گفت: این اتاق فکر می تواند پل ارتباطی بین هنرمندان و مسئولان باشد تا بهتر با خدمات و مسائل و مشکلات این قشر فرهیخته آشنا شوند.

عباسی با بیان اینکه دولت یازدهم دولتی پاسخگوست ادامه داد: هیچ مسئولی حق طفره رفتن از پاسخ را ندارد.

فرماندار شاهین دژ همچنین به خدمات دولت یازدهم در این شهرستان اشاره کرد و گفت: راه آسفالت جاده بوکان- شاهین دژ در حال انجام است و به تازگی نیز آسفالت جاده میاندوآب – شاهین دژ آغاز شده است.

عباسی افزود: در زمینه بهداشت و درمان بیمارستان شهید راثی شاهین دژ و 2 درمانگاه تخصصی در تکمیل شدن بوده و یازده خانه بهداشت هم ایجاد شده است.

وی گفت: در زمینه گردشگری و ساخت کمپ گردشگری پارک جنگلی و سایت بزرگ گردشگری زرینه رود نیز بعد از تخصیص اعتبار بلافاصله عملیاتی خواهد شد و تمامی این خدمات را دولت با وجود درآمد کم و کاهش قیمت نفت انجام داده است.

روشن سلیمان‌زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین دژ نیز با ارائه عملکرد 6 ماهه نخست امسال گفت: برپایی نمایشگاه عکس تاریخ و طبیعت شاهین دژ، همکاری با سپاه پاسداران در جشن میلاد کوثر، نمایشگاه توانمندی های بانوان، مشارکت در برگزاری جشن نیمه شعبان، برگزاری جشن عید مبعث و مراسم عصری با شعر در مزار شهدای گمنام شهرستان، برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی به مناسبت هفته دولت را از جمله عملکرد نیمسال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد.

در این نشست همچنین هنرمندان و اصحاب فرهنگ به بیان نکته نظرات خود پرداختند.

شهرستان شاهین دژ با بیش از 90 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی واقع شده است.

اخبار شاهین دژ فرماندار شاهین دژ روشن سلیمان زاده اداره فرهنگ و ارشاد شاهین دژ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر