کد خبر: 429949 A

جلیل جباری:

مدیرکل میراث‌فرهنگی آذربایجان‌غربی از نگاه ویژه رسانه‌های استان در انعکاس شفاف و واقعی عملکرد این اداره‌کل قدردانی کرد .

به گزارش ایلنا، جلیل جباری با اشاره به وظایف مطبوعات گفت: رسانه‌ها آیینه تمام‌نمای جامعه هستند که وظیفه مهمی در انعکاس عملکرد دستگاه‌های دولتی و بیان انتظارات و خواسته‌های اقشار مختلف برعهده دارند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با اشاره به تور یک‌روزه‌ای که توسط این اداره‌کل برای جمعی از اصحاب‌رسانه استان برگزار شد، تصریح کرد: هدف ما این است که خبرنگاران عزیز از نزدیک و به‌صورت عینی از  فعالیت‌های اجرایی و عمرانی کارگاه‌های مرمتی و پروژه‌های سرمایه‌گذاری گردشگری که با حمایت و مجوز و اعطای تسهیلات بانکی در حال اجرا هستند آشنا شده و عملکردهای اداره‌کل را براساس مشاهدات خود، منعکس کنند.

وی افزود: برخود لازم می‌دانم از نمایندگان  رسانه‌هایی که اخبار و گزارش را به شکل واقعی  برای عموم منتشر کردند تشکر و قدردانی داشته باشیم.

جباری با گلایه از یکی از رسانه‌ها اضافه کرد: علی‌رغم رضایت‌مندی اکثریت نمایندگان مطبوعات  و سایت‌های استان در معرفی پروژه‌های استان، متاسفانه یکی از  پایگاه‌های خبری با جهت‌گیری غیرمعقول و غیرمنطقی  چشمان خود را روی حقایق بسته و اقدام به انتشار مطالب غیر واقع و غیر تخصصی کرده است.

گفتنی است، تور اجرایی با هدف معرفی پروژه‌های مرمتی، احیاء و سرمایه‌گذاری در تاریخ 17/ 08 / 95 با حضور بیش از 20 خبرنگار و نماینده مطبوعات استان اجرا شد و طی آن خبرنگاران از بنای تاریخی دیزج سیاوش، کمپینگ گردشگری کوه‌سیر، پروژه تله‌کابین، پروژه موج‌های آبی، مسجد جامع، بازار قدیمی ارومیه و همچنین از مدرسه تاریخی 22 بهمن بازدید کردند.
جلیل جباری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر