کد خبر: 434056 A

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی ارومیه:

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: مردم آذربایجان غربی نگران تامین سوخت جایگزین گاز در فصل سرما نباشند زیرا موارد لازم برای تامین نفت سفید یا نفت گاز اندیشیده شده است.

به گزارش ایلنا از ارومیه، احمد مجرد در جلسه کمیته بحران قطعی احتمالی جریان گاز طبیعی در ارومیه افزود: چنانچه قطعی‌احتمالی گاز در سطح استان به طول انجامد، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه آمادگی کامل برای تامین سوخت جایگزین دارد زیرا در نیمه نخست سال ذخیره سازی لازم در انبارهای نفت انجام شده است.

وی اضافه کرد: مشترکان گاز طبیعی مرکز و شمال آذربایجان غربی می توانند در صورت نیاز درخواست خود را از طریق سامانه مدیریت بحران قطعی احتمالی جریان گاز طبیعی به آدرس www.niopdc-urmia.ir ارسال کنند.

وی اظهار کرد: روش های جایگزین دیگری شامل سامانه پیامکی و تلفن گویا نیز برای دریافت درخواست شهروندان متقاضی در نظر گرفته شده است و متقاضیان می توانند شماره اشتراک گاز طبیعی خود را به شماره پیامک 10007513 یا شماره های تلفن گویای 33482353 و 33482354 ارسال و در طرح جایگزینی سوخت ثبت نام کنند.

مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: سهمیه تعیین شده برای نفت سفید 100 لیتر و برای نفت گاز 200 لیتر است.

آذربایجان غربی از جمله استان های سردسیر شمال غرب کشور به شمار می رود که بیش از نیمی از سال در این استان هوا سرد و در بسیاری از روزها یخبندان است

قعطی گاز ذخیره سازی لازم بحران قطعی گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر