کد خبر: 447999 A

در حکمی از سوی لطفی؛

در حکمی از سوی نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام محمدرضا بابازاده پر به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی منصوب شد.

به گزارش‌ایلنا از ارومیه، در حکمی از سوی نصرت الله لطفی، قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات‌ اسلامی، حجت الاسلام محمدرضا بابازاده پر به سمت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی منصوب شد.

متن حکم نصرت الله لطفی خطاب به حجت الاسلام محمدرضا بابازاده پر به شرح زیر است:

در اجرای مأموریت خطیر نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مبنی بر سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، مدیریت و برگزاری مراسم عمومی و ایام‌الله ونظر به مراتب تعهّد و سوابق درخشان حوزوی و فرهنگی آن جناب، به موجب این حکم به مدت سه سال به سمت «رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند قادر متعال، ملاک عمل قراردادن رهنمودهای حکیمانه امام‌المسلمین، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای «مد‌ظله ‌العالی» و بهره حداکثری از مساعدت و توانمندی‌های نهادهای فرهنگی و تشکل‌های نقش‌آفرین مردمی توأم با انسجام و همدلی مدیران محترم ارگان‌های مستقر در استان‌ خاصه نماینده معزز ولی‌فقیه، ائمه بزرگوار جمعه و استاندار گرانقدر در برنامه‌ها و برگزاری مطلوب مراسم عمومی و ایام‌الله بر مبنای سیاست‌ها و راهبردهای مرتبط با هر مناسبت که حسب مورد از سوی دفتر مرکزی نهاد ابلاغ خواهد شد موفق و سرافراز باشید.

ضمناً فرصت را مغتنم شمرده و بر حسب وظیفه، از تلاش‌های تحسین‌برانگیز و خدمات ارزشمند جناب مستطاب آقای محسن شکرنیا در مدت تصدی مسئولیت نهاد در استان مذکور صمیمانه قدردانی و مزید توفیقات ایشان در ادامه همکاری براساس ضوابط مستفاد از قانون منع بکارگیری بازنشستگان را از ذات اقدس الهی جلّ و علا مسئلت می نماید.

بابازاده تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر