کد خبر: 565750 A

بزودی انجام می‌شود؛

رئیس شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه آذربایجان غربی گفت: دبیر جدید حزب اعتدال و توسعه استان با امضای دبیر کل این حزب بزودی تعیین و منصوب خواهد شد.

 علیرضا حاتمی‌زاده در گفت وگو با خبر‌نگار ایلنا درباره مصوبات شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در مورد برخی تغییرات در ارکان حزب در استان گفت:جلسات متعددی در شورای مرکزی در حزب اعتدال و توسعه استان برگزار شد.

وی نظر نهایی اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه درباره تغییرات انجام شده  را حاصل خرد جمعی دانست و افزود: نظر اعضا شورای مرکزی حزب مبنی تغییراتی در برخی از کمیته‌های حزب مصوب و به شورای مرکزی حزب اعتدال وتوسعه در تهران ارسال شد.

وی افزود:تغییر دبیر حزب اعتدال وتوسعه در استان بر اساس اساسنامه حزب و آیین‌نامه ساختار و تشکیلات استانی حزب صورت گرفته و دبیر استان بعد از پیشنهاد شورای استان؛ با تصویب و امضای حکم توسط دبیرکل محترم حزب تعیین خواهد شد.

حاتمی زاده گفت: شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در استان سیاستگذاری و تعیین خط‌مشی و عزل و نصب مسئولان و حتی تعیین محل جلسات و دفتر مرکزی حزب را بر عهده دارد.

حاتمی زاده تاکید کرد:حزب اعتدال و توسعه بر خلاف سایر احزاب که در استان‌ها فقط دارای دبیران اجرائی هستند ،دارای ساختار متفاوتی هستند و در استان‌های دارای شعب حزبی علاوه بر دبیر ؛ دارای رئیس شورای مرکزی نیز هستند ،که علاوه برسیاست‌گذاری وظیفه عزل و نصب در چهارچوب اساسنامه را نیز بر عهده دارند.

این مقام مسئول در حزب اعتدال و توسعه با اشاره به اینکه تغییر دبیر حزب اعتدال و توسعه هیچ خللی در سیاست های کاری حزب نخواهد داشت،ادامه داد: تصمیم اعضای شورای استانی حزب بر این موضوع،  تغییرات محسوسی در جایگاه و حرکت ارزشمند آن نخواهد داشت و حزب اعتدال و توسعه همچون ایام گذشته فعالیت خود را با پویایی وفعالیت هر چه بیشتر ادامه می‌دهد .

 حاتمی زاده در مورد زمان معرفی دبیر جدید حزب اعتدال و توسعه در استان گفت:به زودی دبیر جدید حزب با  امضای دبیرکل حزب جناب آقای دکتر نوبخت معرفی خواهد شد.

 

شورای مرکزی حاتمی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر