کد خبر: 105764 A

رئیس انجمن درد و بی‌حسی موضعی در گفت وگو با ایلنا:

در سم زدایی سریع و زیر بیهوشی، امکان بازگشت افراد به اعتیاد کمتر است اما این افراد بعد از سم زدایی باید داروهای نگهدارنده‌ای مانند نالترکسون(Naltrexone) مصرف کنند.

ایلنا: رئیس انجمن درد و بی‌حسی موضعی می‌گوید که سم زدایی زیر بیهوشی فقط برای افراد سالم و جوان که جز اعتیاد بیماری دیگری ندارند، پیشنهاد می‌شود چون در این روش به قلب و ریه فشار می‌آید.

فرناد ایمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: سم زدایی معتادان زیر بیهوشی، برای همه مناسب نیست و فقط در موارد خاصی توصیه می‌شود.

او با اشاره به اینکه فرد بیمار فقط با سم زدایی بهبود پیدا نمی‌کند، گفت: یک فرد معتاد مشکلات روحی و روانی و خانوادگی بسیاری دارد که باید ان‌ها هم مورد توجه قرار گیرد.

رئیس انجمن درد و بی‌حسی موضعی درباره سم زدایی زیر بیهوشی گفت: این نوع سم زدایی فقط برای افراد سالم و جوان که جز اعیتاد بیماری دیگری ندارند، پیشنهاد می‌شود چون در این روش سم زدایی در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود و چون بیهوشی سنگین است، به قلب و ریه فشار می‌آید.

او توضیح داد که در سم زدایی سریع و زیر بیهوشی، امکان بازگشت افراد به اعتیاد کمتر است اما این افراد بعد از سم زدایی باید داروهای نگهدارنده‌ای مانند نالترکسون(Naltrexone) مصرف کنند.

اعتیاد روحی و روانی قلب مشکلات معتاد سالم افراد جوان سم بیهوشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر