کد خبر: 226111 A

وزیر کشور خبر داد:

کمیته‌ای در اصفهان و تهران تشکیل شده و موضوع به طور جدی پیگیری می‌شود.

وزیر کشور در مورد پرونده اسیدپاشی‌های اصفهان گفت: بر اساس گزارشات دستگاه‌های امنیتی، به سرنخ‌هایی رسیده‌ایم.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه برگزاری همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری در استان همدان در جمع خبرنگاران، در مورد آخرین وضعیت پیگیری پرونده اسیدپاشی‌های اصفهان گفت: کمیته‌ای در اصفهان و تهران تشکیل شده و موضوع به طور جدی پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: مساله اسیدپاشی دغدغه رئیس جمهور و سران قواست و ما مصمم هستیم که این قضیه را به نتیجه برسانیم، در حال حاضر نتایج جدیدی نداریم، اما به سرنخ‌هایی رسیده‌ایم که از سوی دستگاه‌های امنیتی گزارش شده و فعلا نمی‌توانیم اعلام کنیم.

رحمانی فضلی همچنین در ارتباط با بیمه پایه و درمانی معتادان اضهار کرد: ۳۰ میلیارد تومان برای بیمه معتادان در نظر گرفته شده است که ظرف دو سه هفته آینده تامین می‌شود. بیمه معتادان در قانون بودجه دیده شده است؛ اما آیین نامه‌اش هم باید نوشته شود

وزیر کشور افزود: وزارت کار و امور اجتماعی که به عنوان متولی این مساله است درتوافقی با وزارت کشور و ستاد مبارزه با موادمخدر این موضوع را پیگیری و به دولت ارائه کرده است، دولت نیز ایراداتی به آن وارد کرده است که ایرادات وارده به آیین نامه از سوی دولت، در شورای اخیر اجتماعی حل شد.

آیین نامه استان همدان اصفهان بودجه دولت رئیس جمهور فرصت های سرمایه گذاری قانون وزارت کشور اسیدپاشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر