کد خبر: 177581 A

در همایش سفیران طلایی سازمان بهزیستی:

«در سال گذشته بیش از ۵۰۰ نفر برای دریافت عنوان سفیر بهزیستی درخواست داده بودند که بر اساس تصمیم کمیته ای که در این زمینه تشکیل شد، ۳ نفر از این عزیزان به عنوان سفیران جدید بهزیستی انتخاب شدند.»

امروز در همایش سفیران طلایی سازمان بهزیستی که با حضور علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی برگزار شد، از تمبر این سازمان و کارت مددکار اجتماعی افتخاری سازمان بهزیستی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، همچنین این کارت به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان اولین مددکار اجتماعی افتخاری این سازمان اهدا شد. در ادامه این مراسم نیز سالار عقیلی، لیلا اوتادی و مسعود رایگان به عنوان سفیران جدید این سازمان برگزیده شدند.

همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی نیز ضمن تقدیر از سفیران این سازمان گفت: استفاده از نخبگان، ‌ هنرمندان و ورزشکاران از جمله برنامه‌های راهبردی این سازمان است و خوشحالم که این افراد به ما کمک می کنند.

وی ادامه داد: در سال گذشته بیش از ۵۰۰ نفر برای دریافت عنوان سفیر بهزیستی درخواست داده بودند که بر اساس تصمیم کمیته ای که در این زمینه تشکیل شد، ۳ نفر از این عزیزان به عنوان سفیران جدید بهزیستی انتخاب شدند.

هاشمی با اشاره به برنامه های این سازمان در ماه رمضان افزود: سال گذشته میزان مشارکتهای مردمی ما رشدی عمودی داشت و امسال نیز قصد داریم که این مشارکتها افزایش یابد. ۷ بار حضور رئیس جمهور در این سازمان و اختصاص رشد ۲۸ درصدی بودجه به سازمان بهزیستی نشان از اهمیت فعالیت های بهزیستی در کشور دارد و امیدواریم بتوانیم با کمک سفیران این فعالیتها را افزایش دهیم.

در میان این مراسم از قهرمانان پاراالمپیک و دیگر سفیران این سازمان از جمله رویا تیموریان، ‌ کریم باقری، جواد خیابانی، امیر قلعه نویی، پریوش نظریه، ‌ کامران نجف زاده، وحید شمسایی، ‌ محمد رضا طالقانی و حسین شمس تقدیر شد و تابلویی از صنایع دستی معلولین به این افراد اهدا شد.

امیر قلعه نویی بودجه بهزیستی رئیس جمهور رشد صنایع دستی کریم باقری ماه رمضان وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی شمسایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر