کد خبر: 258434 A

کاندیدای انتخابات شورایاری‌ها:

کاندید انتخابات شورایاری‌ تهران از محله حافظیه واقع در منطقه ۱۳ گفت: نباید افراد گروههای نیازمند حمایت، کمتر دیده شده یا نادیده گرفته شوند.

اکرم یارمحمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: شخصیت اجتماعی افراد یک محله یا شهر نشان دهنده چهره شهر یا محله است و هر چه در بالا بردن شخصیت اجتماعی افراد بکوشیم، نتیجه آن را در شهر و اجتماع بوضوح خواهیم دید ومهم‌ترین برنامه من برای ورود به شورایاری‌ها ارتقای این موضوع در محله حافظیه است.

وی با یادآوری اینکه شهر از افراد گوناگون تشکیل شده و این افراد هستند که یک جامعه شهری را بوجود می‌آورند، اظهار کرد: جامعه از زنان، مردان، کودکان، فراد کهنسال و میانسال، افراد معلول و اشخاصی که نیاز بیشتری به حمایت از طرف جامعه دارند، تشکیل می‌شود.

یارمحمدی افزود: نباید افراد گروههای نیازمند حمایت،کمتر دیده شده یا نادیده گرفته شوند.بنابراین برای تصمیم گیری بهتر درحوزه خدمات شهری و اجتماعی باید ابتدا این افراد را در نظر گرفت.

این داوطلب شرکت در انتخابات شورایاری‌ها با بیان اینکه یکی از ضعفهای شورایاریهای محلات کمرنگ بودن این واحد ارتباط مردمی است، تصریح کرد: کار و هدف این نهاد برای بسیاری از افراد هنوز ناشناخته باقی مانده است.

انتخابات شرکت در انتخابات شورایاری کاندیدای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر