کد خبر: 258689 A

کاندیدای انتخابات شورایاری‌ها:

کاندیدای انتخابات شورایاری‌های شهر تهران از محله خلیج فارس مهمترین مشکلات حوزه شهری را نبود امکانات رفاهی، شادی، آرامش و تفریح عنوان کرد.

نسرین جاوید در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا درباره مهم‌ترین برنامه‌هایش در شورایاری‌ها گفت: ارتقای سطح زندگی، امنیت، رفاه، آگاهی و رفع کلیه نیازهای محله با کمک و همیاری مردم از مهم‌ترین برنامه‌های من است.

وی افزود: با علم و آگاهی‌ای که از نیازهای محله دارم باید عنوان کنم که محله ما نسبت به دیگر مناطق شهر تهران محله محرومی است به همین دلیل مهم‌ترین وظیفه اینجانب حمایت همه جانبه و رساندن صدای آن‌ها به گوش مسئولین و تلاش برای ارتقای سطح کیفی محله خواهد بود.

جاوید درباره مهم‌ترین مشکلات حوزه شهری گفت: نبود امکانات رفاهی، شادی، آرامش و تفریح از مهم‌ترین مشکلات حوزه شهری است و زمانی رفع خواهد شد که مردم و مسئولین دست در دست یکدیگر،ارزش مردم را بالا ببرند و به افراد محروم و مظلوم کمک کنند.

وی درباره مهم‌ترین نقاط ضعف شورایاری‌های ادوار گفت: متاسفانه به علت بی‌توجهی شورایارهای قبلی دیدگاه عموم نسبت به این  نهاد ضعیف شده و به ندرت می‌توان آن‌ها را متقاعد کرد که در انتخابات شورایاری‌ها شرکت کنند. امیدواریم در دور جدید این کاستی‌ها جبران شود.

انتخابات کاندیدا شورایاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر