کد خبر: 261670 A

رئیس جمعیت هلال احمر در نخستین روز از سال نو از فعالیت های پایگاه های محتلف امداد و نجات بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، سید امیر محسن ضیائی صبح شنبه از پایگاه امداد و نجات بین شهری شهدای گلسار واقع در ساوجبلاغ در استان البرز بازدید کرده و در جریان فعالیت های امدادگران این پایگاه و نحوه خدمات رسانی به مردم در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر روحیه عملیاتی بسیار قوی میان امدادگران وجود دارد، گفت: امروز از نحوه خدمات رسانی به مردم در استان های قم، اصفهان و مرکزی بازدید خواهیم کرد تا علاوه بر بررسی شرایط پایگاه های امداد و نجات در جریان عملکرد آن ها نیز قرار گیریم.

ضیائی با اشاره به اینکه مجموعه امکانات عملیاتی جمعیت هلال احمر در سال جاری نسبت به سال گذشته بیش از ۱۳ درصد افزایش یافته است، تصریح کرد: یک هزار و ۱۵۰ پایگاه ثابت و سیار با فعالیت بیش از پنج هزار و ۹۰۰ امدادگر به مردم خدمات لازم را ارائه می دهند.

وی افزود: همچنین در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرران نوروزی یک هزار پایگاه با حضور ۲۰ هزار جوان داوطلب به مسافران نوروزی خدمات لازم را ارائه می دهند.

ضیائی با اشاره به اینکه مهمترین اقدام جمعیت هلال احمر در سال جاری تقویت حوزه امداد و نجات است، تصریح کرد: در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استان البرز ۱۲ پایگاه و در طرح ملی امداد و نجات نوروزی ۲۰ پایگاه سیار و ثابت به مردم خدمت رسانی می کنند.

استان البرز اصفهان امداد و نجات امداد و نجات نوروزی پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر خدمات رسانی به مردم سال نو قم مسافران نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر