کد خبر: 263890 A

ایلنا: رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: در حال حاضر زمان مصاحبه ۷ رشته پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور در سایت www. azmoon. net اعلام شده است.

به گزارش ایلنا، مجتبی علوی فاضل گفت: پذیرفته شدگان دکتری پژوهش محور می‌توانند با مراجعه به سایت www. azmoon. net از زمان مصاحبه و مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

وی در خصوص رشته‌های اعلام شده برای مصاحبه اظهار داشت: در حال حاضر زمان مصاحبه ۷ رشته شامل برنامه ریزی درسی، فلسفه تعلیم و تربیت، روان‌شناسی تربیتی، روان‌شناسی عمومی، روان‌شناسی سلامت، روان‌شناسی و آموزش کودکان استثنایی و مشاوره در سایت اعلام شده است.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: پذیرفته شدگان می‌بایست در روزهای مصاحبه مدارکی شامل: اصل مدرک کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد به ضمیمه ریز نمرات ۲ مقطع، طرح تحقیقاتی و فرم پروپزال، سوابق و تولیدات علمی و یک نسخه از پایان نامه کار‌شناسی ارشد خود را به همراه داشته باشند.

علوی فاضل گفت: حضور استاد راهنما در جلسه مصاحبه پذیرفته شدگان این مقطع الزامی است. اساتید می‌بایست آخرین حکم کارگزینی خود را در جلسه مصاحبه به همراه داشته باشند.

وی افزود: چنانچه پذیرفته شده‌ای طرح پژوهشی خود را با استاد راهنمایی که بیش از ۲ دانشجو در این مقطع دارد، انتخاب کرده باشد، لازم است استاد راهنمای خود را قبل از جلسه مصاحبه تغییر داده و فرم طرح تحقیقاتی را دوباره تکمیل کند و به تایید استاد راهنمای جدید برساند.

تعلیم و تربیت دانشجو دانشگاه آزاد سلامت روان فلسفه کودکان مصاحبه رشته پژوهش محور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر