کد خبر: 271942 A

ساجدی‌نیا خبر داد:

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: اقدام برخورد با اراذل و اوباش در سال ۹۴ آغاز و در عملیاتی طی شب گذشته ۱۰۱ نفر از اراذل و اوباش و کسانی که در جامعه ایجاد رعب و وحشت می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین ساجدی‌نیا با تاکیدبر اینکه در سال ۹۴ با افرادی که برای مردم ایجاد مزاحمت می‌کنند، قاطعانه برخورد می‌کنیم، افزود: مردم می‌توانند؛ موارد اینچنینی را از طریق ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

وی تاکید کرد: ما در سال ۹۳ در برخورد با اراذل و اوباش وضعیت بسیار خوبی داشتیم که همین موضوع در سال ۹۴ ادامه خواهد داشت.

ساجدی‌نیا درباره جرم افرادی که دستگیر شده‌اند نیز گفت: این افراد با جرایمی نظیر ایجاد ناهنجاری در جامعه، ‌عربده‌کشی و مزاحمت دستگیر شده‌اند. برخی از این افراد در گذشته سابقه‌دار بوده و حتی تعدادی از آن‌ها کسانی هستند که باید به صورت هفتگی خود را به پلیس امنیت معرفی می‌کردند، اما چون به این موضوع تمکین نکرده‌اند، دستگیر شده‌اند.

وی در پاسخ به سوالی درباره برخورد با خودروهایی که برای مردم ایجاد مزاحمت می‌کنند نیز گفت: هر زمانی که مردم گزارش بدهند، در اسرع وقت با آن برخورد خواهد شد.

وی درباره نظارت در بحث تصادفات رانندگی نیز گفت: نزدیک به ۹ سال است که پلیس بزرگراه در سطح معابر و بزرگراه‌های اصلی تهران حضور فعال دارد و در کمترین زمان ممکن خود را به مورد اعلام شده می‌رسانند با این وجود در تلاش هستیم این حضور تقویت شود. درباره این موضوع همزمان با عید غدیر گزارشی را به مردم ارائه خواهیم داد.

اراذل و اوباش بزرگراه جامعه جرم ناهنجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر