کد خبر: 273201 A

قناعتی در گفتگو با ایلنا:

عضو شورای شهر تهران درباره دلایل درخواست عزل رئیس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین‌الملل شهرداری تهران از طرف اعضای شورای شهر تهران؛ توضیح داد.

ابوالفضل قناعتی درباره انتشار اخباری مبنی بر عزل شهرام گیل آبادی بنابر رای اعضای شورای شهر به خبرنگار ایلنا گفت: رای دادن درباره عزل و نصب‌ها در حوزه اختیارات  شورای شهر نیست که اگر چنین بود؛ خوب بود.

وی ادامه داد: استفاده گیل‌آبادی از کلمات توهین‌آمیز درباره یکی از اعضای شورای شهر باعث ناراحتی و اعتراض اعضای شورا شده است. این اعضا درخواست برخورد با ایشان را داشته و عده‌ای نیز عزل او را خواستارند. اما این موضوع صرفا یک درخواست است و در این خصوص هنوز تصمیم‌گیری نشده است.

قناعتی تصریح کرد: گیل‌آبادی نسبت به حافظی (رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران) توهین کرده و گفته؛ وی دارای فساد فکری‌ست که این سخنان موجب ناراحتی اعضای شورای شهر شده است.

عضو شورای شهر تهران درباره تغییر برخی از شهرداران مناطق ازجمله شهردار منطقه 2 تهران نیز اظهار کرد: 7 نفر از شهرداران مناطق مختلف به دلیل عزل یا جابه‌جایی تغییر کردند که شهردار منطقه 2 نیز جابه‌جا شده و به عنوان شهردار منطقه 12 مشغول به فعالیت شده است.

شوراي شهر شهرداري
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر