کد خبر: 273292 A

رئیس اداره محیط زیست تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

رئیس اداره محیط زیست تهران از پیگیری خشکاندن و قطع درختان حاشیه بزرگراه نیایش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هفته گذشته یکی از نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران با نمایش اسلایدهایی از وضعیت درختان حاشیه پل نیایش در صحن علنی شورای شهر تهران از خشکاندن و قطع کردن این درختان چندیدن ساله با استفاده از مازوت و گازوئیل خبر داد. محمد حسین بازگیر رئیس اداره محیط زیست تهران در گفت‌وگو با ایلنا در مورد این درختان و اقدامات این اداره کل گفت: اکیپی از کار‌شناسان محیط زیست تهران به محل اعزام شده و در حال بررسی و پیگیری‌های لازم هستند.

وی ادامه داد: به محض‌اینکه بررسی‌ها تکمیل و موضوع برای ما روشن شود، اطلاعات لازم را در اختیار شهروندان قرار خواهیم داد.

افتتاح تصفیه‌خانه کارخانه داروسازی آلاینده در تهران

وی در ادامه از افتتاح سیستم پایش آنلاین یک کارخانه خودروسازی تهران و افتتاح تصفیه‌خانه یکی از کارخانه داروسازی آلاینده در پایتخت خبر داد و گفت: پس از اخطارهایی که به این صنایع آلاینده داده شده بود و مهلتی که اداره کل محیط زیست تهران برای اصلاح وضعیت به آن‌ها ابلاغ کرده بود، امروز این دو کارخانه به سیستم پایش و تصفیه‌خانه مجهز می‌شوند که اتفاق خوبی برای محیط زیست تهران است.

حضور کار‌شناسان محیط زیست در ایستگاه مترو

مدیرکل اداره محیط زیست شهر تهران اظهار کرد: محیط زیست تهران امروز برنامه‌ای را برای حضور چهره به چهره با مردم در ایستگاه مترو هفت تیر دارد، تا ایده‌های زیست محیطی، شکایت و انتقادات مردم را از آن‌ها به صورت مستقیم دریافت کند.

بازگیر افزود: در ‌‌نهایت ما مطالب به دست آمده را طبقه‌بندی و در دیگر ایستگاههای مترو تهران نیز آن را ادامه خواهیم داد.

بزرگراه شورای اسلامی شهر تهران صحن علنی مترو محیط زیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر