کد خبر: 273433 A

با انجام تحقیقات پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی هویت افرادر باینده شده و طی یک عملیات غافلگیرانه، در ساعت ۰۰: ۱۱ مورخه ۹۴/۲/۷ موفق به دستگیری سه رباینده و همچنین آزادی امیرحسین در منطقه دهکده المپیک شدند.

به گزارش ایلنا، در ساعت ۰۰: ۸ مورخه ۹۴/۲/۵ فردی با مراجعه به کلانتری ۱۱۲ ابوسعید به مأموران اعلام کرد که پسر ۱۴ ساله‌اش بنام امیرحسین در زمان مراجعه به مدرسه، توسط فرد یا افراد نا‌شناسی ربوده شده است.

پرونده در اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ:

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آدم ربایی و به دستور سرپرست دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار رگفت.

اظهارات شاکی پرونده:

پدر امیرحسین پس از حضور در اداره یازددهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: در مورخه۹۴/۲/۵، پسرم در ساعت۳۰: ۶ از درب منزل خارج شد تا با سرویس به مدرسه برود؛ حدود ساعت ۴۵: ۶ بود که زنگ منزل به صدا درآمد و راننده سرویس مدرسه عنوان داشت که چرا امیرحسین پایین نیامده؟! بلافاصله به در منزل مراجعه و داخل کوچه را برای پیدا کردن امیر حسین گشتیم اما از او اثری نبود.

پدر امیرحسین در خصوص نحوه اطلاع از ربایش پسرش نیز به کارآگاهان گفت: حدود ساعت۰۰: ۷ بود که فرد نا‌شناسی با تلفن همراه بنده تماس گرفت و عنوان داشت پسرم در اختیار آن‌ها است و در ازای آزادی وی مبلغ ۳ میلیارد تومان درخواست کرد.

تحقیقات پلیسی:

کارآگاهان در اولین مرحله از تحقیقات خود به مدرسه محل تحصیل امیرحسین مراجعه و در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که در چند روز گذشته افراد‌شناسی با خودروهای مختلف سیتروئن و پژو ۴۰۵ نقره‌ای رنگ به مدرسه محل تحصیل امیرحسین مراجعه و سؤالاتی را در خصوص زمان حضور دانش آموزان در مدرسه و تعطیلی آن‌ها و... پرسیده، در حالیکه فرزند یا فرزندان آن‌ها در این مدرسه مشغول به تحصیل نبوده‌اند.

در ادامه و بنا بر تحقیقات بعمل آمده از خانواده نوجوان ربوده شده مشخص شد که ربایندگان اطلاعات کاملی در خصوص فعالیت اقتصادی پدر و همچنین پدربزرگ امیرحسین در زمینه خرید و فروش آهن آلات اقتصادی دارند؛ لذا تحقیقات جهت شناسایی متهمین پرونده به سمت محل کار پدر و پدربزرگ امیرحسین در بازار آهن کشیده شد.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: سرانجام با انجام تحقیقات پلیسی، کارآگاهان موفق به شناسایی هویت افرادر باینده شده و طی یک عملیات غافلگیرانه، در ساعت ۰۰: ۱۱ مورخه ۹۴/۲/۷ موفق به دستگیری سه رباینده و همچنین آزادی امیرحسین در منطقه دهکده المپیک شدند.

دستگیری ادم ربایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر