کد خبر: 280985 A

فتاح:

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در دیدار با اعضای خیریه های عضو ستاد توانمندسازی مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه موسسات خیریه با فعالیت‌های موثر خود همراه کمیته امداد هستند، گفت: ما این مؤسسات را رقیب خود نمی‌دانیم.

به گزارش ایلنا، سید پرویز فتاح در همایش ستاد توانمندسازی نیازمندان که با حضور اعضای خیریه های عضو ستاد توانمندسازی مناطق محروم در محل خیریه ثامن الحجج برگزار شد، با بیان اینکه کمیته امداد محل خوبی برای خدمت به نیازمندان و امور خیرخواهانه توسط خیران است،گفت: از وظایف کمیته امداد شناسایی، برنامه‌ریزی و تهیه بانک اطلاعاتی نیازمندان است. ما مؤسسات خیریه را رقیب خود نمی‌دانیم؛ بلکه معتقدیم آنان همراه با این نهاد در امور خیرخواهانه هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه ما نمی‌خواهیم گداپروری کنیم؛ بلکه باید افراد افتاده را به توانمندی برسانیم، ادامه داد: اینکه ما ترحم و دلسوزی داشته باشیم ارزش دارد؛ اما باید عاقلانه عمل کرد و نباید تصور کنیم که آنان ناتوان هستند، باید آنان را در مسیری قرار دهیم که روی پای خود بایستندو تمام تلاش ما باید در جهت خودکفایی و استقلال خانواده های نیازمند متمرکز شود.

ستاد توانمند سازي مناطق محروم بانك اطلاعاتي نيازمندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر