کد خبر: 283746 A

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم بزرگداشت روز جهانی صنایع دستی از بانک سپه به سبب اختصاص بالاترین اعتبار به حوزه صنایع دستی و گردشگری در بین کلیه بانک‌های دولتی و خصوصی در 2 سال اخیر با اهدای لوح و تندیس تقدیر کرد.

به گزارش ایلنا، اهدای لوح و تندیس مذکور در مراسم بزرگداشت روزجهانی صنایع دستی، در 20 خرداد 94، در محل دائمی نمایشگاههای بین الملل تهران در سالن خلیج فارس و با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شیرکوند معاون برنامه‎ریزی و سرمایه‎گذاری و نامور مطلق معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، محمداسماعیل سعیدی رئیس فراکسیون صنایع دستی مجلس شورای اسلامی، غدا هیجاوی رئیس صنایع دستی آسیا و اقیانوسیه، وزیر صنایع دستی عمان، معاونان وزارت کار و رفاه اجتماعی، سفرا و نمایندگان کشورهای دیگر شرکت کننده در مراسم مذکور برگزار شد.

در این مراسم همچنین جمعی از هنرمندان، برخی از مشتریان بانک فعال در عرصه صنایع دستی و... حضور داشتند و از همکاری مؤثر بانک سپه با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تقدیر شد.

همچنین غرفه بانک سپه در بیست و پنجمین نمایشگاه ملی صنایع دستی مورد استقبال چشمگیر مسئولان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

در این غرفه علاوه بر آثار صنایع دستی، نمونه هایی از سکه های موزه سکه بانک سپه به همراه بروشورها و منابع اطلاع رسانی در حوزه فعالیتهای این بانک در حوزه صنایع دستی و گردشگری پیش روی بازدیدکنندگان قرار گرفت.

نمایشگاه مذکور، از 20 تا 25 خرداد در سالنهای 8، 9 و 27 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد و غرفه بانک سپه در ابتدای سالن 27 قرار دارد.

صنایع دستی صنایع دستی و گردشگری کار و رفاه اجتماعی معاون پنجمین نمایشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر