کد خبر: 284972 A

مدیرکل امور موزه ها وسازمان میراث فرهنگی:

نرخ ورودیه دو مجموعه فرهنگی – تاریخی نیاوران و سعدآباد به استناد تصویب نامه هیات وزیران افزایش یافت.

به گزارش  ایلنا ، محمدرضا کارگر، مدیرکل امور موزه ها و اموال منقول فرهنگی-تاریخی با اعلام این مطلب گفت: به استناد تصویب نامه هیات وزیران در تاریخ 13 آذر ماه سال 91 و با توجه به برنامه‌ریزی‌ها و کارشناسی های صورت گرفته مبنی بر سطح‌بندی موزه‌ها، بناها و محوطه‌های تحت پوشش سازمان، نرخ جدید ورودی به دو مجموعه فرهنگی-تاریخی تهران افزایش یافت.

کارگر با بیان اینکه نرخ ورودی برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی متفاوت است، یادآور شد: بازدیدکنندگان داخلی برای ورود به این دو مجموعه باید مبلغ 20 هزار ریال پرداخت کنند و برای بازدید از هر کدام از موزه‌ها و کاخ موزه های این مجموعه ها مبلغ 15 هزار ریال بپردازند.

مدیرکل موزه ها و اموال منقول تاریخی ادامه داد: مبلغ ورودی برای بازدیدکنندگان خارجی 150 هزار ریال است و همچنین برای بازدید از هر کدام از موزه ها و کاخ‌موزه‌ها به صورت جداگانه باید مبلغ 100 هزار ریال پرداخت کنند.

وی در پایان افزود: دستورالعمل تعیین نرخ ورودی دو مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد و نیاوران ابلاغ شده است و روسای این مجموعه ها باید از تاریخ 1 تیرماه سال جاری نسبت به اجرای نرخ جدید اقدام کنند.

پوشش کارشناسی موزه نیاوران کاخ نیاوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر