کد خبر: 290485 A

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد:

مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به سقوط یک فروند بالگرد در آب‌های خلیج فارس گفت: متاسفانه با وجود عملیات گسترده تنها برخی از قطعات بالگرد پیدا شده و هنوز از سرنوشت سرنشینان این بالگرد اطلاعی در دست نیست.

سید مصطفی مرتضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، افزود: در ساعت 23 شب گذشته یک فروند بالگرد  شرکت نفت، برای حمل مصدوم از اسکله جلالی در 8 مایلی سکوی نفتی ابوذر در پرواز بود که متاسفانه در راه بازگشت به بیمارستان بوشهر و حدود 20 مایل پیش از بوشهر از رادارها خارج می‌شود.

مرتضوی تصریح کرد: سرنشینان این بالگرد 2 نفر خدمه، یک نفر بیمار و یک نفر همراه بیمار بود که متاسفانه از سرنوشت سرنشینان بالگرد اطلاعی در دست نیست.

وی با اشاره به عملیات هلال احمر برای یافتن سرنشینان بالگرد گفت: سه تیم دریایی از جمعیت هلال احمر شهرستان‌های گناوه و بوشهر متشکل از 3 قایق و 12 نفر غواص به همراه نیروهای بسیج، سپاه و نیروی دریایی در حال جستجو در منطقه بودند.

مرتضوی گفت: نیرو‌های سپاه حاضر در محل، مدیریت عملیات را در دست گرفته‌اند و عملیات نیرو‌های هلال احمر در منطقه به اتمام رسیده است.

مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: طبق آنچه به ما اطلاع داده شده، برخی از قطعات بالگرد پیدا شده است، اما هنوز اطلاعی از سرنشینان بالگرد در دست نیست.

سقوط بالگرد آب‌ های خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر