کد خبر: 290554 A

/پایان حصر ایران؛ آغاز فصل امید/

ایلنا: عضو کابینه دولت یازدهم گفت: تاثیرگذاری توافق هسته‌ای در پیشبرد امور کشور بدیهی است و آموزش و پرورش هم به عنوان یک نهاد در کنار سایر ارکان نظام یقینا متاثر از این توافق و تفاهم خواهد بود.

علی‌اصغر فانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره توافق هسته‌ای ضمن تقدیر از عملکرد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان، اظهار داشت: ابتدا از مقام معظم رهبری به دلیل حمایت‌ها و هدایت‌هایی که از تیم هسته‌ای جمهوری اسلامی داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: سپس از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای تشکر می‌کنم که با صداقت، امانتداری، شجاعت و دیانتی که داشتند و دارند، خودشان را موظف به حفظ خطوط قرمز نظام دانسته و تلاش‌های زیادی در این هماورد سنگین کردند.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: تاثیرگذاری توافق هسته‌ای در پیشبرد امور کشور بدیهی است و آموزش و پرورش هم به عنوان یک نهاد در کنار سایر ارکان نظام یقینا متاثر از این توافق و تفاهم خواهد بود.

عضو کابینه دولت یازدهم خاطرنشان کرد: ما امیدواریم؛ با لغو تحریم‌های ظالمانه‌ای که نسبت به ملت ایران در این سال‌های اخیر اعمال می‌شد، بتوانیم در حوزه آموزش و پرورش با پویایی بیشتر، تلاش بیشتر و در اختیار گرفتن منابع بیشتر، خدمات بهتر و در خور مردم را در حوزه تعلیم و تربیت ارائه دهیم.

 

آموزش و پرورش تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی ملت ایران وزیر آموزش و پرورش توافق هسته ای تیم هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر