کد خبر: 294112 A

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری جلسه با استاندار کرمان از طریق ویدئو کنفرانس، اعلام کرد: تا این لحظه ۱۷ تن در مناطق زلزله زده مصدوم شدند که ۱۴ تن از آنان به صورت سرپایی مداوا و ۳ تن نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش ایلنا، ناصر چرخساز با بیان اینکه در حال حاضر مشکل خاصی در مناطق زلزله زده استان کرمان وجود ندارد، اظهارداشت: استاندار کرمان به همراه معاونان خود با حضور در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات های اضطراری جمعیت هلال احمر این استان حضور یافت و به صورت ویدئو کنفرانس پیرامون زلزله رخ داده در شهرستان های ماهان، گلبافت و سیرچ و ۱۵ روستای اطراف آن صحبت کرد.

وی با اشاره به تقدیر و تشکر استاندار کرمان از آمادگی هلال احمر برای امدادرسانی و همچنین اعزام تیم های ارزیاب بلافاصله پس از وقوع زلزله، گفت: ۱۳ تیم ارزیاب زمینی و یک تیم ارزیاب هوایی وضعیت مناطق زلزله زده را بررسی کرده اند.

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر تاکید کرد: تا این لحظه(ساعت ۱۹:۲۵)، ۱۷ تن در مناطق زلزله زده مصدوم شدند که ۱۴ تن از آنان به صورت سرپایی مداوا و ۳ تن نیز به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی افزود: حضور تیم های ارزیاب در مناطق زلزله زده همچنان ادامه دارد.

جمعیت هلال احمر زلزله مراکز درمانی هلال احمر مناطق زلزله زده
نرم افزار موبایل ایلنا