کد خبر: 294573 A

معاون جدید امور فرهنگی وزارت کار:

معاونت جدید امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بی‌توجهی به فرهنگ را آفت و مسموم‌کننده عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدمهدی حیدریان با تاکید بر اینکه بهره‌گیری از توان اهل فرهنگ، هنر و تشکل‌های فرهنگی و هنری و همکاری با این عزیزان را در اولویت برنامه‌های خود خواهیم گذاشت، گفت: تلاش می‌کنیم که به آنان ثابت کنیم؛ این وزارتخانه خانه دوم  و در برخی موارد خانه اول آنها خواهد شد و توجه آنها را به برنامه‌‌های این وزارتخانه جلب می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اهل فرهنگ فرهیختگان بسیار دقیقی هستند و هنرمندان نیز شامه تیزی داشته و به صورت ظریف‌تر و دقیق‌تری نکات را می‌بینند و صداها را می‌شنوند، لذا باید از آنها بهره کافی ببریم.

معاونت جدید امور فرهنگی و اجتماعی وزارت کار گفت: فرهنگ همیشه تعارضاتی را در تعریف و عملکرد خود داشته است و همواره به عنوان بستر شکل‌گیری فعالیت‌ها تعریف شده که این موضوع باعث شده است به خود فرهنگ توجه نشود.

حیدریان این بی‌توجهی به فرهنگ را آفت و مسموم‌کننده دانست و افزود: امیدواریم با حمایت  وزیر کار خصیصه فراگیر بودن فرهنگ باعث دیده نشدن ‌آن نشود و ما به پشتوانه حمایت وزیر سعی می‌کنیم فرهنگ و هنر را در راستای پیشبرد اهداف جامعه به کار گیریم تا به توسعه‌ای ماندگار برسیم.

جامعه فرهنگ و هنر فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزارتخانه
نرم افزار موبایل ایلنا