کد خبر: 294663 A

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:

ایلنا: معاون پرورش و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: شایسته نیست بعد از دو سال مدیری به جای نام تدبیر وامید و نام رییس جمهور نام دولت خدمتگذار را بیاورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمیدرضا کفاش در سی و دومین اجلاس مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور که در سالن همایش های برج میلاد برگزاری شد با اشاره به اینکه اول مهر باید فضای مدرسه، فضای جشن همراه با شادابی باشد گفت: نشان سه رنگ جمهوری اسلامی باید در تمامی مدارس در اول مهر حضور داشته باشد و نواختن سرود جمهوری اسلامی به عنوان هویت ملی و دینی مان با شکوه هرچه تمام تر باید توسط دانش آموزان هم خوانی شود و شاید یک حرکت تربیتی در مدارس باشیم.

معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بحث اطلاع رسانی و دعوت از بزرگان در اول مهر مورد تاکید ماست گفت: دقت کنید سخنرانان مناسب با فضای دانش آموزی که همراه با نظام و همسو با دولت  تدبیر امید باشند دعوت کنید .

کفاش با اشاره به اینکه مهر امسال سومین سال دولت تدبیر و امید است، افزود: همه ما باید تلاش کنیم که عاقلانه و نه احساسی ، عمیق و نه سطحی شعارهای دولت را تدوین کنیم و نگذاریم جاهلان که همیشه نکات منفی را می‌بینند، میدان پیدا کنند.

وی تصریح کرد: برنامه دولت تدبیر و امید، اندیشه رییس جمهور و حرکت بزرگ هسته‌ای و جملات بزرگ دولتمردان نیز باید در مدارس تحلیل و تبیین شود. در حال حاضر دیگر شایسته نیست بعد از دو سال مدیری به جای نام تدبیر وامید و نام رییس جمهور نام دولت خدمتگذار را بیاورد.

وی خطاب به مدیران روسای آموزش و پرورش گفت: در مهرماه 94 مراسم تشکیل برگزیدگان در حوزه‌های علمی ، ورزشی ، فرهنگی و هنری را برگزار کنید و سعی کنید شوراهای دانش آموزشی و مجلس دانش آموزی را جدی بگیرید و به آنها کار بسپارید و حتی زیباسازی و آماده سازی مدرسه را به آنها واگذار کنید.

معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت سازمان دانش آموزی به عنوان بازوی آموزش و پرورش در بحث تبلیغی و ترویج فعالیت ها حایز اهمیت  است و می توانید از ظرفیت به خوبی استفاده کنید.

سی و دومین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور
نرم افزار موبایل ایلنا