کد خبر: 295751 A

پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت روز خبرنگار؛

نیروی انتظامی با صدور پیامی فرارسیدن 17 مرداد ماه روز خبرنگار و سالگرد شهادت محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) را به تمامی خبرنگاران، راویان خبر و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، در ابتدای پیام تبریک نیروی انتظامی آمده است: هر ساله 17 مرداد ماه بهانه ای است تا این روز را به کسانی که با امید و علاقه مندی به مردم آگاهی می دهند، دست مریزاد بگوییم.

در ادامه این پیام تصریح شده است، خبرنگاران این مرز و بوم با آگاهی دادن به مردم برای رشد و باروری اندیشه، نقش انکارناپذیری در تولید امنیت و درونی سازی، اصول قانون مداری دارند.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در این پیام آورده است، خبرنگاران، پیشقراولان و طلایه داران جان برکف عرصه دانایی و آگاهی بخش جامعه هستند، آنان دیدگان بینا و زبان صریح و گویای مردم هستند.

در ادامه این پیام تبریک تصریح شده است: روزخبرنگار، روز قلم های پاکی است که با ایمان و اعتقاد به حاکمیت ارزش های والای مکتبی به نگارش در می آیند.

در این پیام آمده است: همه ما می دانیم که امانت داری مهم ترین رسالت خبرنگاری است و خبرنگاران همواره باید برای بازگو کردن حقایق با ایمان و امید در تلاش باشند.

ناجا در این پیام تاکید کرد: نگرش دقیق و عمیق خبرنگار به رخدادها و وقایع خبری، توجه به اولویت های جامعه و نظام با رویکرد حفظ وفاق، انسجام و آرامش عمومی از جمله عوامل موثر در ارزش بخشیدن به کارکرد خبرنگار است.

در ادامه این پیام تبریک آمده است: 17 مرداد ماه که به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی 'روز خبرنگار' نامگذاری شده، فرصت مغتنمی است تا از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی گردد.

در این پیام تصریح شده است: این روز شکوهمند، روز حقگویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است.

در پایان این پیام تبریک آمده است، نیروی انتظامی وظیفه خود می داند با ادای احترام به همه شهیدان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی میهن اسلامی، این روز عزیز را به خبرنگاران و طلایه داران جبهه آگاهی تبریک و تهنیت بگوید.

جامعه جمهوری اسلامی قانون نیروی انتظامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا