کد خبر: 296326 A

فرمانده یگان های ویژه ناجا:

فرمانده یگان‌های ویژه نیروی انتظامی، در پیامی به مناسبت روز خبرنگار این روز را به فعالان این حوزه تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی افزود: بی شک مقدمه آگاهی و اندیشه، اخبار صادقانه و واقع گرایانه ای است که بوسیله خبرنگاری چالاک و بی باک به دست تشنگان و شیفتگان حقیقت، اندیشه و دانش می رسد.

وی گفت: چه بسیار خبرنگارانی که در این راه، جان شیرین خود را در طبق اخلاص گذاشته و با خون خویش کاغد اخبار خود را امضا کردند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا افزود: در این دنیای پر از ظلم و جور که همه روزه شاهد فجیع ترین بی عدالتی ها و جنایت ها در حق مظلومین و مستضعفین خصوصا مسلمین جهان هستیم، خبرنگاری، رسالتی بس برجسته و پر مخاطره است.

این مقام ارشد انتظامی، خبرنگاری را یک شغل پرمشقت و طاقت فرسا در جامعه دانست و گفت: خبرنگاری یک شغل معمولی نیست بلکه عشق و انگیزه درونی است و اگر فردی آن را ابزار معیشتی قرار دهد، توفیقی در این کار نخواهد داشت.

سردار کرمی با بیان اینکه حضور خبرنگاران در رسانه های مختلف به مثابه مقابله با جنگ نرم دشمنان اسلام و انقلاب است، افزود: قلم اصحاب رسانه همیشه باید در مسیر اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی و خون شهدا حرکت کند و این اعتقاد و آرمان در همه جوانب فعالیت آنها بارز باشد.

وی با بیان اینکه انگیزه و هدف مهمترین ویژگی یک خبرنگار خوب است، گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه همیشه باید برای تحقق آرمان های اسلام، نظام و خون شهدا فعالیت کنند، زیرا خبرنگاران لحظات نابود شدنی و زوال یافتنی را به ثبت می رسانند.

نیروی انتظامی بزرگداشت روز خبرنگار
نرم افزار موبایل ایلنا