کد خبر: 298217 A

سردار اشتری :

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه آزادگان ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی ایران هستند، گفت:آزادگان نماد عینی از ولایت پذیری هستند.

 به گزارش ایلنا،سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به کشور گفت :آزادگان؛اسوه های ایمان،عشق به ولایت، صلابت، بردباری و نماد عینی ولایت پذیری و ولایت مداری هستند.

وی افزود:این روز بزرگ برای هر ایرانی منشا غرور و افتخار به انسان های نیکو سرشت و معتقدی است که با وجود تمامی شکنجه ها، مصائب و سختی سالهای اسارت برابر رژیم بعث عراق و حامیان آن ،نه تنها ذره ای از اعتقادشان کاسته نشد، بلکه جهان و جهانیان را مبهوت استقامت، رشادت و مقاومت خود کردند.

فرمانده ناجا ادامه داد: اسطوره های سلحشور وطن، آزادگان جان برکف ،شیر مردان عرصه نبرد حق علیه باطل که افتخار و عظمت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند ،سرمایه های گرانقدر و جاودانه ای برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می روند.

سردار اشتری گفت : آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری این سرزمین هستند که از آزمون سختی ها سربلند بیرون آمدند و ۲۶ مرداد سالروز بازگشت دلاور مردان یکی از به یاد ماندنی ترین روزهای تاریخ دفاع مقدس،حماسه پایداری و رشادت ملت قهرمان و سلحشور ایران است.

وی با بیان اینکه آزادگان ذخایر ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که بزرگی و بزرگ منشی آنان در خاطره و تاریخ این مملکت ماندگار است،افزود: مطمئنا ملت شریف ایران به داشتن انسان های وارسته ای چون آزادگان هشت سال دفاع مقدس بر خود می بالد و هماره خود را مدیون گذشت و بزرگ مردی این عزیزان میداند .

وی در پایان ضمن ارج نهادن به مقام شهدای معظم آزاده این روز را به تمامی آزادگان سرافراز، خانواده های محترم شهدا،جانبازان ،بویژه آزادگان نیروی انتظامی جمهوری اسبلامی ایران  و ملت شریف ایران تبریک گفت.

آزادگان سالروز بازگشت آزادگان آزادگان جان برکف
نرم افزار موبایل ایلنا