کد خبر: 298336 A

رییس کلانتری 150تهرانسر در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس کلانتری 150 تهرانسر از دستگیری دو عضو باند سارقان لوازم خودرو در غرب پایتخت خبر داد.

سرگرد مسلم قاسم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درتشریح این خبر، گفت: عوامل گشت خودرویی کلانتر 150تهرانسر در حین گشت‌زنی در بلوار نیلوفر این محله، به یک دستگاه خودرو 206 مشکی پلاک مخدوش که در کنار خودروهای شهروندان پارک شده بود، مشکوک شدند.

وی با اشاره به اینکه ماموران مشاهده کردند که فردی قد بلند و لاغر اندام، در حال سرقت لوازم خودرو های پارک شده است، گفت: سارقان به محض مشاهده خودرو گشت کلانتری، سوار بر خودرو 206شده و از محل متواری شد.

رییس کلانتری 150 تهرانسر خاطر نشان کرد: با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیسی از سرگرفته شد و راننده و سرنشین خودرو 206 با بی‌توجهی به دستور پلیسی مبنی بر توقف، به فرار خود ادامه دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران در آدرس تهرانسر خیابان صدف ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح، اقدام به شلیک 3 تیر هوایی کردند که بازهم خودرو متوقف نشد.

وی افزود: ماموران در این لحظه اقدام به شلیک 4 تیر جنگی به سوی لاستیک جلو سمت راست خودرو کردند و خودرو پس از ترکیدن شدن لاستیکش متوقف شد.

رییس کلانتری 150 تهرانسر با اشاره به اینکه متهمان از خودرو پیاده و با پای پیاده به فرار خود ادامه دادند، گفت: طی تعقیب و گریز  دو سرنشین خودرو به نام مهرداد و ارسلان دستگیر و خودرو به پارکینگ انتقال داده شد.

وی در پایان گفت: متهمان پس از دستگیری به کلانتری منتقل و تحت بازجویی‌های فنی قرار گرفتند که در خلال بازجویی‌های پلیسی مشخص شد؛ نامبردگان از اعضای باند سارقان لوازم خودرو در غرب پایتخت هستند. در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم‌شان در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

تهرانسر سرقت خودرو غرب پایتخت سارقان لوازم خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا