کد خبر: 298509 A

توکلی به ایلنا خبر داد:

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش ۱۰ هزار و ۱۹۳ نفر در آزمون دکتری سال ۹۴ خبر داد و گفت: نتایج این آزمون ساعت ۲۰ امشب اعلام می‌شود.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با بیان اینکه نتایج نهایی آزمون نیمه‌متمرکز دوره‌های دکتری تخصصی سال ۹۴ ساعت ۲۰ امشب بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد، اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۱۹۳ نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند که از این تعداد ۴۴۱۴ نفر زن و ۵۷۷۹ نفر مرد هستند.

وی با اشاره به اینکه داوطلبانی که پذیرفته شده، ابتدا برای آگاهی از نحوه ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: در صورت اعلام نشدن زمان ثبت‌نام از سوی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان در روزهای شنبه (سی و یکم مرداد ماه)، یکشنبه (اول شهریور ماه) و دوشنبه (دوم شهریورماه) انجام می‌شود.

توکلی از انتشار کارنامه داوطلبان آزمون دکتری سال ۹۴ روز یکشنبه (اول شهریور ماه) خبر داد و گفت: در صورت هر گونه اعتراض داوطلبان اعتراض خود را به صورت اینترنتی در روزهای اول شهریور ماه تا سی‌ام مهرماه به سایت سنجش ارسال کنند.

آموزش عالی سازمان سنجش سازمان سنجش آموزش کشور آزمون دکتری
نرم افزار موبایل ایلنا