کد خبر: 301122 A

دومین «جشنواره ملی خودباوری» با هدف بررسی مسائل کارآفرینی و اشتغال افراد دارای معلولیت طی روزهای 18 و 19 شهریورماه از سوی مجتمع «رعد» برگزار می‌شود

به گزارش ایلنا، «دومین جشنواره ملی خودباوری» به منظور همگرائی و هم افزائی در حل مسائل کارآفرینی و اشتغال توان‌یابان و نحوه ارائه خدمات بهتر به افراد دارای معلولیت با حضور سمن‌ها و تشکل‌های این حوزه، دستگاه‌های متولی، سازمان‌های حمایت‌گر اشتغال و جمعی از کارآموزان و کارآموختگان توان‌یاب برگزار می‌شود.

ثبت نام این جشنواره که در 6 محور کارآفرینی، اجتماعی، رسانه، علمی و فرهنگی، هنری و ورزشی خواهد بود از 14 تیرماه آغاز و 10 شهریور به پایان خواهد رسید و داوری آثار و معرفی برگزیدگان به ستاد اجرایی روز 13 شهریورانجام خواهد شد. 15 شهریورماه آثار منتخب جمع آوری شده و مراسم اختتامیه که مصادف با معرفی نفرات برگزیده خواهد بود در روز 19 شهریورماه برگزار می‌شود.

برقراری ارتباط ارگانیک میان کارآفرینان، دستگاه‌های اجرایی و مراکز و موسسات فعال حوزه معلولان، معرفی توانمندی‌های کارآموزان، کارآموختگان، مراکز و موسسات همکار، ترویج رویکرد علمی کارآفرینی اجتماعی برای حل مسئله‌ی اشتغال توان‌یابان، آشنایی با خدمات دستگاه‌های اجرایی و حمایت‌گر و بهره‌برداری از پتانسیل بالقوه این مراکز از اهداف و محورهای جشنواره خوباوری هستند.

معلولان جشنواره ملی خودباوری
نرم افزار موبایل ایلنا